Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ivan Malý

 

1) Jak by si zatím zhodnotil probíhající podzimní část V-Centrum ligy? Co říkáš na změny v klubu?
 
Celá soutěž se výrazně vyrovnala, takže jsme zatím nenarazili na snadného soupeře. Bojujeme o každý bod a alespoň pro mě je to příjemné zpestření oproti minulému ročníku, kde bylo více méně jasné, kde se na konci základní části ocitneme.
Změny v klubu byly nutné, Jirka s Milanem se toho chopili, a i když se jim podařila zrealizovat jen část z toho, co zamýšleli, tak je to posun vpřed. Každý z nás by jim měl být vděčný, věnují tomu svůj volný čas…
 
2) Jsi studentem vysoké školy, jak stíháš zápasy a tréninky v kombinaci s učením?
 
Myslím si, že studium na VŠ není žádnou překážkou, co se týče zápasů. Bohužel tréninky se logicky stíhat nedají, protože Praha je hold daleko, že… Ale teď když jsou tréninky i v pátek, tak bych na těch pátečních chtěl být cca dvakrát ze tří. A učení… pokud si člověk nenechá nahromadit věci, tak je to v pohodě.
 
3) Jak si spokojen se svými výkony a se složením týmu? Co by si spoluhráčům vytkl a zároveň vzkázal?
 
S výkony zatím spokojen nejsem, myslím si, že hraju pod svoje možnosti. Doufám, že až se vrátí Šaman, tak se moje hra zlepší.
Mělo by být samozřejmostí, že pokud na zápas nepřijdu tak se omluvím a to Jirkovi nebo Fučovi!!
 
4) Vzpomínáš si ještě na dobu, kdy jsi přišel do tohoto klubu? Na první trénink a na následné úspěchy v mládežnických kategoriích?
To víš, že si to pamatuju! Navíc jsem si to teď všechno připomněl díky Kovčovi, kterej teď začal hrát znovu. Byl to on, kdo mě dovedl k hokejbalu do Okříšek. První trénink si pamatuju matně, ale pamatuju si, že když jsem přišel na druhej trénink tak gólmanovi se furt říkalo Šembo, ale byl strašně děravej a na prvním chytal dobře, jsem se tomu strašně divil :-D  Až pak jsem zjistil, že to nebyl Jirka, ale Ondra  :-D
No a úspěchy, nejvíc si cením toho bronzu (to byli myslím ještě st. žáci), ale to je úplný nic proti tomu, co máš ty, to ti jen my všichni tiše závidíme.

Díky za rozhovor. Dejv