Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jan Hvězda

1)     Jaké byly tvé začátky v hokejbale, hrál si jen za Slzu nebo si vystřídal více týmů?
 
Mé začátky v hokejbalu byly velice krásné chvíle. Poznal jsem spoustu nových lidí, zlých, hodných, normálních, ale i nenormálních. Ovšem začal jsem hrát jako mladý chlapec v klubu J. V. S. K. Slza Okříšky. Postupem času jsme se naučili držet hokejky a trefovat se do míčku a jakmile jsme to uměli, začali jsme být lepší a lepší až už to lépe nešlo :-).Jelikož jsem mladý a hodně kluků bylo starších, tak jsem si zahrál jednu sezónu v klubu Slza Třebíč a jelikož tam takového exota jako jsem já ještě neviděli, určili mne kapitánem :-) (poprvé a naposledy).
 
2)     Co považuješ za největší úspěch v tvé hokejbalové kariéře?
 
Úspěch v kariéře. Co to je?! Nejvíce se mi asi líbily sezóny za mladší a starší dorost, kdy jsme mívali na hřišti převahu a dokonce i já jsem někdy trefil branku :-) . Takže pro shrnutí asi žádný největší úspěch nemám. Snažím se hrát především pro zábavu!
 
3)     V soutěži nyní probíhá zimní přestávka, jak by si podzimní část zhodnotil?
 
Podzimní část nebyla úplně vydařená, ale zase bych ji neviděl jako katastrofální. Řekl bych to tak, že v našem týmu všichni umí hrát dobrý hokejbal, ale každý byl zpočátku naladěný na jiné vlně, ale nástupem set-top boxu jsme se celkem dostali do hry.. Zimní část bude mnohem lepší.
 
4)     V zimní pauze jsi hrál i za hokejový klub v Okříškách? Jaká je zde nyní situace, budeš hrát i letos?
 
Jo, jo hokej. Jestli se tomu dá říct ,,hrál“, tak ano, hrál jsme hokej v Okříškách. Bohužel letos se moc nehrálo. Příčinou je to, že se zrušila Okresní liga, takže jsme hráli pár přáteláků, ale jen tak lážo plážo. Příští rok to snad bude lepší!
 
 
5)     Dáváš si nějaké předsevzetí do roku 2011?
 
Já si předsevzetí nedávám, jen si vždy řeknu, co bych mohl, ale stejně to většinou nedodržím z důvodu mé slabé vůli nebo krátkých, pouze dvaceti čtyř hodinových dní :-).
 
Díky za rozhovor. Dejv