Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jan Vejmělek

1) Jak jsi se o hokejbale dozvěděl? Sledoval jsi hokejbalové výsledky a výkony Slzy?


 O hokejbale jsem se dozvěděl tak, že se v Přibyslavicích udělalo hokejbalové hřiště a hned jsem začal hrát. Výsledky a výkony Slzy jsem nějak moc nesledoval.


2) V kolika letech jsi začal hokejbal hrát, kdo tě trénoval a kolik se scházelo hráčů na tréninku?

Hokejbal jsem začal hrát asi ve 14ti letech, trénoval mě Standa. Na trénink se ze začátku scházelo docela dost hráčů, protože nám bylo slíbeno, že si zahrajem nějakou ligu, která se později neuskutečnila, a pak kluci pomalu končili a zůstal jsem z mladeže jen já a Kuba.
 

3) Kvůli malému počtu hráčů jsi v mládežnických soutěžích odehrál jen pár zápasů a rovnou jsi naskočil do soutěže mužů, jaký byl pro tebe tento přechod a jak se ti se staršími kolegy hraje?


Máš pravdu, ze začátku jsem hrával z mladejma klukama, zápasů jsme odehráli pravdu jen pár, ale to jsme prakticky nic neuměli. Naskočil jsem hned do soutěže mužů a tam je to všechno o něčem jiném. Tréninky to se nedá srovnávat s mládeží a zápasy to už vůbec ne. Se staršími kolegy se mi hraje dobře, ale chce to pořád trénovat.


4) Jaké máš plány s hokejbalem do budoucna a s kým se ti v současném kádru nejlépe hraje?


Plány do budoucna určitě získat více fyzičku a začít konečně běhat. V současném kádru se mi hraje dobře s Kokem a Ajvenem.


5) Připravuješ se nějak individuálně na jarní část?


Zatím se nějak moc nepřipravuji, ale chci začít chodit aspon běhat.

Díky za rozhovor. Dejv